Dažniausiai užduodami klausimai

Jei turite klausimų apie papildomą fizikos ir matematikos mokymą, mokymo ypatumus, naudojamus vadovėlius, namų darbus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galite rasti žemiau.

Turiu platų asortimentą vadovėlių, todėl visada prisitaikau pagal kiekvieno mokinio mokymosi programą.

Žinoma, jei mokinys užsisako privačią fizikos ar matematikos pamoką pas korepetitorių, jis ir gauna ją privačią, be jokių papildomų mokinių ar kitų žmonių, visas laikas yra maksimaliai skiriamas pagalbai mokiniui. Greitu metu, vienai valandai per dieną bus renkama ir grupė mokinių, pamokos bus pigesnės, tam kad papildomą mokymo pagalbą galėtų pasiekti kuo daugiau mokinių.

Namų darbai priklauso nuo kiekvieno mokinio ir jo tėvų individualiai. Jei mokinys ir taip patiria didelį krūvi, neužduodu, o jei reikia, vaikas gauna kelias užduotis pasikartoti tai ką išmokome.

Kada susirgti nepasirinksime, bet prašome pranešti kuo įmanoma anksčiau apie negalėjimą atvykti. Taip pat, jei susirgimas nėra stiprus. Kad vėl neatsilikti nuo mokyklos galime fizikos ar metametikos mokytis ir internetu.

Su vaikais visada reikia kalbėtis. Tikrai nereikia šaukti. Reikia vaikui paaiškinti mokslo svarbą jo ateičiai ir svarbiausia rasti būda išaiškinti nesuprantamą dalyką nuo pradžios, nes net mažos informacijos nežinojimas, praleidimas gali lemti tolimesnių temų nesupratimą, kas dažniausiai ir lemia nenorą mokytis, nes tiesiog niekas suprantamai nepaaiškina. Papildomas mokytojas dažnai išsprendžia šią problemą. Beto būtina suteigti sąlygas mokytis linksmai, taip kad visada noretūsi sugrįžti į klasę.

Švietimo problema yra ta, kad mokykloje mokytojai per dieną turi išmokyti apie 150 mokinių, todėl nevisada turi užtektinai laiko išaiškinti temą kiekvienam suprantamu būdu, pakartoti tai ko nespėta įsisavinti. Dažnai kiekvienam mokiniui prireikia detalesnio paaiškinimo apie temą ir tik privatus mokytojas geba tai padaryti.

Taip, vedu paskaitas ir internetu. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu.

Jei turite viršuje nepaminėtų klausimų, maloniai juos atsakysime telefonu.