Kaliaus Valiklis Elektros Įkrovimo Pedikiūro Įrankiai Geriausius Koja Į Failą, Profesionalios Elektroninės Micro Pedi Pėdų Priežiūros Puikus

w12205

Nauja prekė

€12.42 €11.05

Kulka Taškų: 1、Sklandžiai Kojų: pilnai mirkant kojas, naudoti šią koja polisher, kad lengvai patrinti kulno arba kitose vietose, kuriose reikia pašalinti iš kokonų.Po plovimo, taikyti drėkintuvai.

2、Vandeniui Fucntion: šlifavimo galvos, taip pat gali būti plaunami arba išardyti skalbimo, ir visą kūną, gali būti plaunami, labai higiena.

3、Indukcinis Baterija: įstaiga turi dvi indukcinės kontaktus, kol abi indukcinės adresų knyga yra atitinkamas mokesčių bazę, ji bus automatiškai mokestis.

4、Dviejų pakopų Reguliavimas: Pagal skirtingą kojų, jūs galite laisvai reguliuoti atitinkamų įrankių, 1 arba 2 pavara.

5、Daugiafunkcinis odos Šveitimo Aparatas: Ne tik gali būti naudojamas ant kojų, bet ir ant alkūnės, arba kitose vietose, kurį norite priežiūros, taip pat gali papildyti grožio procedūroms namuose.

Bendro naudojimo būdas:

1. Prašome nuimkite guminį dangtelį apsaugoti kietajame odos volelis prieš naudojimą.

2. Įsitikinkite, kad roller yra tvirtai pritvirtinti prie prietaiso.Negalima pradėti be įdiegti voleliu.

3. Twist sidabro žiedą į kairę norėdami įjungti prietaisą, švelniai pastumkite voleliu ant kietos odos, ir negyvas odos bus pašalintas.Produktas gali būti naudojamas tik ant sausos odos.Nespauskite sunku, nes kitu atveju produktas nustos dirbti.

4. Išjunkite ir patikrinkite, ar pėdų odą, yra taip sklandžiai, kaip tikėjotės.Jei dar ne, prašome prietaisą paleisti ir pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus, kad būtų galima pasiekti norimą rezultatą.Įspėjimas: Nepamirškite, kad naudoti produktą į tą pačią dalį, daugiau kaip 3-4 sekundes.Jei oda tampa skausminga ar uždegimas, nustokite jį naudoti iš karto.

5. Tegul jūsų kojų būti sklandžiai vėl.

6. Savo ruožtu sidabro žiedas į dešinę, jei norite išjungti prietaisą.

7. Servetėle arba nuplaukite kojas pertekliui pašalinti negyvas odos.

8. Sausas kojas kruopščiai.

9. Taikyti drėkinamasis kremas ant jūsų šilkinis kojų ir masažas.

Specfication:

Medžiaga: Nauja medžiaga ABS + elektroniniai komponentai + gumos + geros kokybės variklis + deimantų šlifavimo galvos

Įpakavimas: spalva kortelė + plastikinę dėžutę

Pakavimo Sąrašas:

1*Host

1*Emery Šlifavimo Galvos

1*Įkrovimo Dokas

1*Kištukas

Pastaba:

1. Šis gaminys turi būti naudojami su sausa kojų!Pėdų mirkymas arba vonioje bus sušvelninti senos odos, nepadeda poliravimas.

2. Jums reikia naudoti prietaisą pirmyn ir atgal.Apsistoję vienoje vietoje ilgą laiką leis epidermio kaista greitai ir sudegė!

3. Trinant pėdas, jums tik reikia paspausti truputį, kad nebūtų slide away, ir jums nereikia naudoti per daug jėgos, kitaip jis kainuos elektros energijos!

  • Tipas: Elektros Įrankių Dalys
  • Modelio Numeris: Šlifavimo Staklės
  • Prekės Pavadinimas: VAHIGCY
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Naudojimas: Namuose "PASIDARYK pats"

Žymos: pakeisti scholl, Thinary Elektroninių, vienas elektronas, pedicur, scholz, kaliaus pašalinti, yks elektroninių, berniukai scholl, roll scholl, BOSEAN ELEKTRONINIŲ.

Priedai