Hotsale Teleskopas Kolimatorius Adapteris Teleskopas Reflektorius, Niutono Lazerio Collimation Astronomijos Stargazing Monokuliarai Dropship

w12236

Nauja prekė

€20.87 €10.44

Skatinti mokslo love: remti KAMIENINIŲ mokymasis atliekant mokslinius tyrinėjimus ir praktinę patirtį.Skatinti mažai tyrinėtojai prie Vykdo gamtos meilės mokslas!

Aukštos kokybės optika: 360mm židinio ilgio, 50mm didelę diafragmą ir visiškai padengto optinio stiklo objektyvas teikti aiškias, išdidintų vaizdų.360 x 50 refraktoriumi yra kompaktiškas, bendrosios paskirties teleskopas su didelės galios didinimo.Jis tinka astronomijos stebėjimo ir žemės naudojimo

Teorinės rezoliucija: 2.000 arc sekundes, lygus 1000 metrų, galite matyti, kad du objektai yra 0.970 cm.Jis gali būti nustatytas 60 kartų, 18 kartų, veidrodis grupės plius 1,5 x 90 kartų, 27 kartus. "

Išsamų vartotojo vadovą: Šis teleskopas yra skirtas vaikams ir ateina su pilna ir išsami naudojimo instrukcija.Kai naudojamas vaikų, rekomenduojama naudoti mažiausio daugumos rasti tikslą, ir tada padidinti dauguma pastabas.

Geriausia dovana vaikams: Be papildomų įrankių, vaikai gali lengvai surinkti teleskopą savarankiškai pagal step-by-step nuotrauką instrukcijas, kurios gali auginti savo rankas-dėl sugebėjimo.Jis skirtas pradedantiesiems astronomijos ir yra lengvai vaikams naudoti.

Šis astronominis teleskopas turi 50mm diafragma ir židinio nuotolis 360mm, kuris yra labai tinkamas studentams, pradedantiesiems, vaikams arba žmonėms, kurie nori sužinoti daugiau apie kosmosą ir nakties danguje.Dėl savo lengvos ir nešiojamų dizainas, šis teleskopas yra puiki dovana žmonėms, žiūrėti gyvūnų, žiūrėti, gamta, kelionės ir kt.

specifikacija:

Refrakcija/židinio ilgis: 360mm

Diafragma: 50mm

Modelis: F36050M

Aktyvus diafragma: 50 mm (2.4 cm)

Židinio ilgis: 360mm.f/7

Veidrodis: 90°

Stovo maksimalus aukštis: 34 cm

Instrukcijos:

-1. Kojos yra atviras, teleskopo vamzdis yra ant peties, su dideliu rakinama varžto reguliavimas.

-2. Naudokite tinkamas varžtas su įdėkite Zenitsh dėl fokusavimo objektyvą į vamzdelį.

-3. Okuliarus yra įdiegta įstriža linija su atitinkamais su varžtais.

-4. Vieta pasirinkta okuliaro dėl Zenitsh objektyvo ir sureguliuokite židinį rankenėlę norėdami peržiūrėti aiškus vaizdas.

Įrengti du okuliarus

Įrengtos dvi H6mm ir H20mm okuliarai, didinimo intervalas yra nuo 18 iki 60 kartų, jūs galite pakeisti tai, kaip reikia.Židinio ilgio reguliavimo rankenėlė teleskopo vamzdis yra kartu su okuliaro norėdami gauti aiškų vaizdą, kai dėmesys.

Reguliuojamas stovo

Su ištraukiama aliuminio trikojis suteikia stabilią platformą, skirtą teleskopą.Dėka šis tvirtas trikojis, jūs galite mėgautis vadovas slow motion dangaus stebėjimo o tiriant deep space.Vertikalia kryptimi galima reguliuoti iki 180 laipsnių, ir horizontalia kryptimi galima reguliuoti 360 laipsnių neperkeldami laikiklis.

Geriausia dovana pradedantiesiems astronomijos

Šis astronominis teleskopas gali padėti vaikams gyventi arti ir tyrinėti pasaulį.Todėl šis teleskopas galėtų tinkamai parengti vaikų astronomijos mėgėjus.Tai yra geriausia dovana vaikams ir draugų, kurie domisi mokslu.

Komplektą sudaro:

1×Astronominis teleskopas

 • 4: spotting scope
 • Medžiaga: Metalo
 • Didinimas: F36050M
 • Tipas: Monokuliariniai
 • 7: Lauko trikojo
 • 5: teleskopo vamzdis
 • Modelio Numeris: Astronomijos Teleskopas
 • 6: Teleskopą
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • 3: trikojo
 • 2: Teleskopas
 • 1: Dulkių w/ Guminis Žiedas

Žymos: lazerinis žymeklis, vadovas trikampis, monoscope "pasidaryk pats", astrofotografia fotoaparatas, telescop, monokuliariniai telescop, astronomijos teleskopas profesinės, fotografija reflektorius, žiūronai monokuliariniai mėnulis, monokuliariniai nikula.

Priedai