1 Gabalas Gitara Tiltas Žalvario Blokas Elektrinės Gitaros Tremolo Sistema Tiltas Wilkinson WV6/ WVP/ WVP6 Gitara Tiltas

w12492

Nauja prekė

€19.04 €16.75

Žalvario pagrindas Wilkinson WV6, WVP, WVP6. Bet, aukštis bazė yra kitoks.Prašome patikrinti, aukštis bazę ir pirkti vėl.

Klientų Informaciją

1.Produktų nuotraukos per septynias dienas po siuntos, įsitikinkite, kad pristatymo adresas yra teisingas.Mūsų gaminiai yra naujų produktų, bus darbo, personalo, kokybės ir kiekio prieš išsiuntimą patikrinimo, prašome klientai ramiai.

2.Prekės yra vežamos AVS.pasiekti daugelio šalių, per 7-15 dienų.Tai yra JAV.KANADA.AUSTRALIJA. .Kitų šalių.ji gali imtis daugiau laiko ir atvykti.

3.Paketas--paketą.mūsų bendrovė imsis metodas standartizuotos pakuotės.paprastai.transportavimo metu jis yra labai stiprus.

4.Mes teikiame didelę svarbą, kad kiekvienas iš jūsų teisingas įvertinimas, jei jūs patenkinti mūsų produktus, prašome pateikti pagirti, paskatinti mums, būtume labai dėkingi.Jeigu turite kokių nors nepasitenkinimą, prašome susisiekti su mumis, manau, kad bet koks racionalus problemų, mes galime greitai išspręsti, nereikia skubėti duoti mums blogas peržiūros.

  • Prekės Pavadinimas: guyker
  • Modelio Numeris: Žalvario Blokuoti
  • Tipas: tiltas

Žymos: floyd rose tremolo, tiltas guyker, gitara, mandolina, Tremolo, wilkinson, guyker, dual humbucker, floyd rose blokuoti bronzos, floyd rose, imtuvo wilkinson.

Priedai