Skaitykite daugiau

Įdomūs faktai ir kita

Matematika – atradimas pakeitęs dabartį, tai mokslas, kurio dėka mes ne tik galime turėti ir gebėti skaičiuoti pinigus, mokėdami matematiką mes apskaičiuojame ir statome įvairiausius pastatus, apskaičiuojame atstumus tarp miestų, tiesiame kelius ir statome tiltus. Formaliai matematika yra mokslas tiriantis kitimų ir erdvių modelius, tai struktūrų nagrinėjimas, naudojant logiką ir įvairiausius matematinius žymėjimus, kurie yra suprantami visame pasaulyje.

Mokslas yra daug daugiau nei tik mokytojos pagyrimai ar puikūs pažymiai ir įvertinimai mokykloje, mokslas padeda mums atskirti gerus ir blogus dalykus, priimti teisingus ir logiškus sprendimus, racionaliai mąstyti, bei prisitaikyti prie šiandieninės visuomenės. Mokslas keičia požiūrį į pasaulį, skatina mąstyti kūrybiškai, išmanyti kuo daugiau dalykų, taip pat greitai suvokti ir apdoroti kasdien gaunamą informaciją, bei padaryti reikiamas išvadas. Žinoma, planuojant savo ateitį, išsilavinimas ir sukauptos žinios atlieka labai svarbų vaidmenį, šiuolaikiškoje visuomenėje, visuomet yra ieškoma išsilavinusių, kompetentingų ir protingų žmonių.

Fizika yra labai artimai susijusi su matematika. Įvairiausios fizikos teorijos beveik visada aprašomos matematinėmis lygtimis. Esminis skirtumas tarp fizikos ir matematikos yra tas, kad fizikos tyrimų objektas yra materialus pasaulis, o matematika tiria abstrakčius dėsnius, nepriklausomai nuo to, ar jie realiai egzistuoja pasaulyje.

Savanorių pr. 205, Kaunas (aklūjų centras) III aukštas

Adresas ir kontaktai

Arba tiesiog užpildykite šią formą ir susisieksiu su Jumis kai tik galėsiu
Įveskite teisingą telefono numerį, kad galėčiau su Jumis susisiekti.